top of page
shutterstock_519473755.jpg

Kurumsal

Hakkımızda

 1986 yılında kurulan Emir Gasket, otomotiv conta sektöründe gelişmiş teknolojiler kullanarak yüksek kapasitede üretim yapmaktadır. Geniş marka ve model yelpazesine gün geçtikçe yenilerini ekleyerek, piyasanın taleplerini en yüksek kalitede ve azami müşteri memnuniyetiyle karşılamayı hedeflemektedir. Çok katmanlı metal contalar ve kompozit contaların imalatını bünyesinde gerçekleştirerek, yalnızca ülkemize değil tüm dünyaya hizmet vermektedir.

Emir Gasket sürekli kendini geliştiren ve orijinal ürün kalitesi standartlarına uygun üretim yapan, %100 Türk sermayeli bir şirkettir.

Çevreye Saygı

 Emir Gasket ürünlerinin kaliteli olmalarının yanı sıra, üretimden son kullanıcıya kadar verimli ve çevreye, insana ve doğaya en duyarlı yöntemlere öncelik verir. Doğal kaynak kullanımında çevreye saygılı olan Emir Gasket, atık miktarını önleyecek ve azaltacak geri dönüşümü sağlayarak gerekli tüm çalışmaları yapar, çevreyi korur, iş sağlığı ve iş güvenliğine önem verir.

Müşteri Memnuniyeti

 Emir Gasket ürünleri, dünya pazarında ve iç piyasada ihtiyaç duyulan “Kaliteli Ürün” tanımına uygun bir biçimde üretilir. Ürün çeşitliliği ve sektörün ihtiyaçlarına yönelik yeni ürün araştırmaları ile müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını, kaliteli ürün, satış öncesi ve sonrası verilen destek ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile karşılamak bir numaralı prensibidir. Satış sonrası sorunsuz ve zamanında ürün teslimatı yaparak müşterilerine her zaman güven verir.

Fuarlar

Socialmedia_Linkedin.jpg

Sertifika ve Tesciller

MARKA TESCİLİ.png
EMİR GASKET ISO 9001 - 2022.png
EMİR GASKET 10002 MM.png
EMİR GASKET ISO 14001ÇYS.png
EMİR GASKET 45001 İSG.png

İletişim

Adres

İkitelli OSB Mahallesi Aykosan Sanayi Sitesi 4'lü D Blok No:1 Başakşehir / İSTANBUL

Ulaşım

+90 (212) 549 26 24

info@emirgasket.com

Bize Mesaj Gönderebilirsiniz

Bize Ulaştığınız için Teşekkür Ederiz

bottom of page